Nagrody

Jesteśmy dumni i zaszczyceni kiedy nasze produkty spotykają się z uznaniem jury konkursów konsumenckich czy instytucji dbających o bezpieczeństwo i komfort dziecka w podróży. Niemniej tym, co najbardziej nas motywuje do stałej, wytężonej pracy nad udoskonalaniem naszych produktów, to przede wszystkim zadowolenie tak rodzica jak i malucha.

Świadomość, że nasze wózki mogą sprawić, że życie każdego rodzica może być prostsze, łatwiejsze i przyjemniejsze jest motorem naszych działań i nieustannym elementem poszukiwań coraz lepszych rozwiązań.


 

 

Wózek Baby Jogger City Tour – Najlepszym Produktem w kategorii „Wózki- Wybór Rodziców” w Plebiscycie serwisu zabawkowicz.pl!

 

Konkurs „Wybór Rodziców” promuje najciekawsze produkty dla dzieci w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Organizatorami Plebiscytu są: serwis parentingowy Wyborrodzicow.pl (zabawkowicz.pl) oraz czasopismo „Branża Dziecięca" we współpracy z największymi w Europie targami artykułów dla dzieci Kind + Jugend w Kolonii (Kind + Jugend). W konkursie decydująca jest ilość głosów przyznana przez samych Rodziców. W tegorocznej edycji BABY JOGGER CITY TOUR był bezkonkurencyjny!   

 

Baby Jogger – Dlaczego warto!

Niewielki wózek na dalekie podróże. Zwrotna, lekka spacerówka (6,57kg) o niewielkich wymiarach po złożeniu (55,88x45,72x25,4cm). Wózek łatwo się składa za pomocą jednej ręki. Siedzisko z usztywnionym, wielopozycyjnym oparciem. Pojedyncze, amortyzowane przednie koła z możliwością ich blokady.

Atuty:

- amortyzowane przednie koła

- kompaktowe skladanie

- lekki- tylo 6,57 kg

- wielopozycyjne oparcie siedziska

- torba-plecak przeznaczona do transportu wózka zwłaszcza w luku bagażowym w samolocie

- obszerna budka z okienkiem i ochroną UV 50+więcej.

  • Wózek Baby Jogger City Tour – Najlepszym Produktem w kategorii „Wózki- Wybór Rodziców” w Plebiscycie serwisu zabawkowicz.pl!